Mobil

Kırmızı renkli iPhone Xs ve Xs Max geliyor

Telefon satışlarında beklediği noktalara ulaşamayan Apple yeni bir hamle yaparak kırmızı renkli ama Product(Red) olmayan kırmızı renkli iPhone Xs ve Xs Max modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Kırmızı renkli iPhone Xs ve Xs Max geliyor

Eski günlerini mumla arayan ve kullanıcılarının da giderek terk ettiği Apple, çıkış yolları için yeni yöntemler peşinde. Bugüne kadar telefonlarına kırmızı renk seçeneğini getirmeyen marka sadece sosyal sorumluluk planları çerçevesinde Product(Red) adı altında bazı telefon modellerininin kırmızı sürümlerini üretiyordu. Ancak işler biraz değişiyor gibi.

Kırmızı renkli iPhone XS ve Xs Max geliyor

Satış hedefleri beklentilerin altında kalan iPhone modellerine yeni renk seçeneği kırmızı olarak geliyor. Söz konusu modellerin iPhone Xs ve Xs Max sürümlerinin kırmızı renk seçeneği gelecek. Yani satılmayan modeller arasında yer alan iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelininin kırmızı rengi üretilecek. Genelde kırmızı renkli iPhone modelleri kullanıcılar tarafından ilgi gördüğü için Apple bu hamle ile satmayan bu modellerine yeni bir şans verecek.

Ay sonunda piyasaya sürülmesi beklenen kırmızı renkli ve Product(Red) olmayan iPhone Xs ve Xs Max telefonlarının ilgi görmesi bekleniyor. Önümüzdeki aylarda yeni modellerini tanıtmaya hazırlanan firma umarız ki iPhone Xr, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde yaptığı hatayı tekrarlamaz.

Peki sizce kırmızı renk seçeneği iPhone Xs ve Xs Max modellerinin stoklarının bitmesine yardımcı olacak mı? Yorumlarınızı aşağıdaki bölümde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Tolga
product(RED) olarak üretilen kırmızı rengin amacıve HIV ile savaş eden kuruluşlara destek olması. Destek vermeyip kırmızı rengi daha yüksek fiyattan satması insanları kandırmaktan başka bir şey değil. Çoğu insan hem kuruluşlara yardım etmiş olurum hem ipjhone Xs kullanırım diyerekten product(RED) zannedip alacaktır.
Cevapla
Sezai
Kırmızı değilde fiatları kırmızı etiket yapıştırsa ancak tüketiciler rabet gösterirler.Piyasada Iphon dan daha ucuz hatta daha iyi perfondman hösteren telefon varkan iphone yüksek paralar ödemek saçmalık.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.