Mobil

Kırmızı renkte iPhone 7s gelebilir!

Apple'ın, seneye kırmızı renkte iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelini duyuracağı söyleniyor. Peki, kırmızı renkteki iPhone 7s nasıl görünecek?


Japonya menşeli site Mac Otakara'ya göre Apple, önümüzdeki yıl iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak adlandırılan iPhone 7 ve 7 Plus'ın özellik açısından güncelleştirilmiş sürümlerini tanıtacak.

Raporda; iPhone 7s modellerinin, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile aynı alüminyum kasa tasarıma sahip olacağı ancak daha hızlı işlemci olması beklenen Apple A11 yonga setine sahip olacağı söyleniyor.

Ayrıca; iPhone 7s'in mevcutta bulunan Siyah, Simsiyah, Altın, Roze altın ve Gümüş seçeneklerinin yanında kırmızı renk seçeneğine sahip bir modelinin olacağı raporda yer alıyor. Hatırlayacağınız üzere aynı site geçtiğimiz ay Jet White yani bembeyaz iPhone 7'nin geleceğini söylemiş ancak bu modelden ses seda çıkmamıştı.

Apple'ın, geliştirilmiş LCD ekranlı 4,7 inç ve 5,5 inçlik modeller ve bir de bunlara ek olarak OLED ekran ve cam gövdeli daha büyük bir Premium model olmak üzere gelecek yıl üç yeni iPhone modelini piyasaya sunması bekleniyor.

Premium olarak nitelendirilen iPhone modelinin kablosuz şarj desteği ile geleceği de aktarılan bilgiler arasında bulunuyor.

1481122308_iphone.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.