Mobil

Kripto para borsası geçilemez denilen sınırı da geçti!

Kısa zamanda büyük paralar kazanmak isteyen hemen herkesin en gözde yatırım aracı olan kripto paralar, son günlerde bir kez daha adından bahsettirmeyi başardı.

Kripto para borsası geçilemez denilen sınırı da geçti!

Kripto para dünyasında sular durulmuyor. Bugüne kadar milyonlarca kişinin hiç beklemediği kazançlar elde ettiği, bu insanları referans alan yüz milyonlarcasının ise büyük miktarlarda para kaybettiği kripto para borsası, son günlerde yeniden alev aldı.

Bitcoin 20 bin dolara düşer mi düşmez mi tartışmalarının üzerinden henüz çok zaman geçmemişken, başta Bitcoin olmak üzere neredeyse popüler olan bütün kripto paralar son günlerde büyük bir artış içerisinde. Hem Bitcoin'de hem de altcoinlerde yaşanan bu büyüme trendi neticesinde, kripto para borsasının varlığı 2 trilyon doların üzerine çıktı.

Kripto para borsası geçilemez denilen sınırı da geçti!

Şu an itibariyle 46 bin dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin'nin yakın bir zaman içerinde bu değerini negatif yönde ayrıştırmayacağı tahmin ediliyor. Tabi buna bağlı olarak da altcoinlerinde bu yükseliş trendinden payını alacağı açık. Kripto para dünyasında bu kulvarda akla gelen ilk para birimi ise Ethereum oluyor. Hoş artık Ethereum için altcoin tabirini kullanmak çok da doğru değil. Bunun sebebi ise bu para biriminin hacminin de neredeyse Bitcoin ile aynı seviyelere gelmesi.

Bununla birlikte Ethereum’ın Bitcoin’in en büyük rakibi ve hala en iyi alternatifi olduğu da bir gerçek. Bakalım kimileri için büyük bir ponzi kimileri içinse insanlık tarihinin dönüm noktalarından biri olarak adlandırılan kripto para borsası, bizlere yakın gelecekte neler gösterecek.

Yorumlar
Kripto Borsaya Ayar Veren Adam
Bu işin sonunda tosuncuk gibi olmasında
Cevapla
Döner ayran
Hocam yatırım tavsiyesi mi 😜
Cevapla
Vvv
Aklı olan oynamaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.