Mobil

Kulaklık girişi olmayan Sony Xperia akıllı telefon onaylandı

Yeni bir Sony Xperia akıllı telefonun özellikleri, aldığı onay ile ortaya çıktı.


Yeni bir Sony Xperia cihazının FCC'den aldığı onay, 3.5 mm'lik ses çıkışı eksikliğini ortaya çıkardı. FCC sertifikaları genellikle çok fazla özellik ortaya çıkmaz, ancak bu kez yaklaşmakta olan Xperia telefonu ile ilgili hayati bilgileri ortaya koyduğu için farklıdır.

Söz konusu Xperia cihazı, PY7-21831A model numarasıyla birlikte geliyor. Şematik görüntüler, 3,5 mm'lik ses çıkışı olmadığını gösteriyor ve bu kulaklık girişi olmayan ilk Sony akıllı telefonu olduğu anlamına geliyor. Sony, orta menzilli bir cihazda kulaklık jakını kaldırmayacağından, cihazın yaklaşmakta olan bir 'Xperia amiral gemisi' olabileceği ihtimali var.

Şematik görüntü, birleştirilmiş USB / kulaklık jakı kablo bağlantısı kullanımını ortaya koymaktadır. Ayrıca, bu belge telefonun boyutlarının 152.79 x 72.42 mm ölçülerinde ve 5.7 inçlik diyagonal ekranı olduğunu vurguluyor. Bununla birlikte, ekranın 18:9 en / boy oranı ekrana sahip olup olmadığı belirsiz. Telefon, hem şarj hem de ses çıkışı için kullanılacak tek bir porta sahip olacak.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, FCC sertifikası özellikleri açısından çok fazla şey sunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.