Mobil

Lebron James, Samsung'a ateş püskürdü!

Basketbol dünyasının kralı Samsung'a çok kızgın!


Basketbol dünyasının fenomeni olarak görülen isimlerinden olan Lebron James'in bugünlerde Galaxy Note 3 ile başı dertte. James, resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet'te Galaxy Note 3 telefonunun sebepsiz yere içerisindeki tüm verileri sildiğini söyleyerek Samsung'a ateş püskürdü..

1394714135_img20140313135946.jpg

Oyuncunun anlattığına göre  kullandığı Samsung Galaxy Note 3 akıllı telefonu, kendi kendine tüm verileri silmiş ve sistemi baştan kurmuş. Bu yaşanan olaydan sonra kızgın olduğunu söyleyen Lebron James, hayatında yaşadığı en sinir bozucu deneyim olduğunu söylüyor. Bu arada sponsor statüsündeki Samsung bu olaydan ötürü James'e yeni bir cihaz vermeyi teklif etmiş. Bu  Twitter'daki olayı fırsat bilen HTC, oyuncu ile Twitter üzerinden iletişime geçmiş.

HTC USA attığı tweet'te NBA oyuncusuna, dünyanın en iyi oyuncusunun dünyanın en iyi telefonuna ihtiyacı vardır, şeklinde Samsung'a gönderme yapmış. Son olarak Lebron James'in HTC ile iletişime geçip geçmediği henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.