Mobil

LG G Flex çizik testinde! (Video)

LG G Flex, kendi çiziklerini gerçekten iyileştirebiliyor mu?


LG geçtiğimiz günlerde gerçekten esnek ve kavisli akıllı telefonu LG G Flex'i duyurdu. Bu telefonun gerçekten esnek olması ve 40 kg ağırlığa dayanabilmesi gerçekten etkileyici bir özellik. Ancak cihazın kendi çiziklerini kendi tamir edebilmesi daha da ilgi çekici diyebiliriz.

Bu konuyla ilgili daha önce birkaç video yayınlanmış ve LG G Flex’in üzerinde oluşan çizikleri nasıl iyileştirdiği gösterilmişti. Şimdi de Marques Brownlee adlı bir Youtube kullanıcısı bu cihaz üzerinde yaptığı bazı testleri video olarak yayınladı. Videoda LG G Flex üzerinde çizikler oluşturuluyor ve cihazın kendi kendini nasıl onardığı gösteriliyor.

1384858518_lg-g-flex21.png

Test, 27.4 santigrat derecelik bir sıcaklıkta yapılıyor ve cihazın kendini tamir etmesi için bu sıcaklığın temel bir parametre olduğu belirtiliyor. Farklı sıcaklıklarda cihaz kendini hemen onarmayabilir.

Kore’de satışa sunulan LG G Flex’in 2014 yılından itibaren Avrupa pazarında raflarda yerini alması bekleniyor.

Videoda ayrıca LG G Flex’in esnekliği ve ağırlıklara dayanıklılığı da test edilmiş. Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.