Mobil

LG G Flex için Android 4.4.2 güncellemesi Türkiye'de

Bir süredir dağıtımda olan güncelleme nihayet ülkemiz kullanıcılarına sunuldu.

LG G Flex için Android 4.4.2 güncellemesi Türkiye'de

LG'nin geçtiğimiz yıl duyurduğu esnek ve kavili ekran yapısına sahip G Flex akıllı telefon modeli için bir süredir dağıtım olan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemiz kullanıcılarına ulaştı. OTA ve LG PC Suite üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme beraberinde birçok iyileştirmeyi ve yeniliği getiriyor. Güncellemede dikkat çeken yeniliklerden biri Knock Code özelliği oldu. İlk olarak LG G Pro 2'de yer alan Knock Code, ekranın farklı yerlerini tıklayarak telefon kilidini açan bir güvenlik çözümü olarak karşımızı çıkıyor.

1402373699_lggflexandroid44kitkatguncellemesiciktilggflexandroid44kitkatnasilindirilirh2456.jpg

Android 4.4.2 güncellemesinin içeriğinde yer alan bir diğer yenilik ise performans artışı oldu. Hatırlanacağı üzere LG, G2 için performans artışını gösteren bir video yayınlamış ve telefondaki birçok uygulamanın %17 oranında daha yüksek performansla çalıştığını bizlere göstermişti. Bunun dışında Google'ın Android 4.4.2'de sunmuş olduğu güvenlik iyileştirmeleri, gelişmiş RAM kullanımı, beyaz durum çubuğu simgeleri, kablosuz yazıcı desteği ve Hanogoust'un yerleşik SMS uygulaması olarak kullanılması güncelleme kapsamına alındı.

Bunlar dışında fark ettiğiniz diğer yenilikleri lütfen yorumlar kısmından belirtiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.