Mobil

LG G Watch'ın ne zaman ve ne kadara satışa çıkacağını nihayet açıkladı!

Akıllı saat sektörüne G Watch ile giriş yapan LG fiyat ve satış tarihini açıkladı.


Akıllı saat teknolojisi uzun zamandır hayatımızda olan bir donanımdır. Özellikle Çin menşeili ürünler son yıllarda büyük bir atılım gösterselerde bu donanımın öne çıkmasının sebebi büyük üreticilerin de bu pastadan pay sahibi olmak için gösterdikleri büyük teknoloji yatırımıdır.

Sony ve Samsung yaptıkları akıllı saatler ile sektörü şu anda yönlendirselerde Apple'ın iWatch ile kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunacağı ve akıllı saat teknolojisinin Apple iWatch ile değişeceği m,öngörülmektedir.

LG'de Apple'dan önce yeni saatini piyasaya sunarak bu pazarda artık bende varım demeye hazırlanmaktadır. Bu gün itibariyle ön siparişe açılan LG G Watch'ın 7 Temmuz tarihinden itibaren 255 dolarlık fiyat etiketiyle birlikte satışına başlanacağı belirtiliyor. 

1403682959_vtnhm1402489462654.jpg

Bu satış fiyatı ile Galaxy Gear 2'den 45 dolar gibi daha ucuz olan G Watch'ın başarılı olup olamayacağını ise kısa bir süre içinde öğrenebileceğiz. Akıllı saatler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir akıllı saat almayı düşünüyor musunuz ve hangi akıllı sat size daha fazla hitap ediyor?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.