Mobil

LG G Watch'ın ön izleme videosu yayınlandı

LG'nin yeni nesil akıllı saati için geri sayıma geçildi.

LG G Watch'ın ön izleme videosu yayınlandı

Google'ın takılabilir cihazlar için tasarladığı Android Wear işletim sisteminin tanıtılmasıyla beraber, şirketin önemli iş ortaklarından biri olan LG de Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saat üzerinde çalıştığını açıklamış ve söz konusu modele ait bazı görseller yayınlamıştı.

Aradan geçen süre zarfında LG akıllı saate ilişkin pek çok görsel ve tanıtım videosu yayınlandı. Ancak LG G Watch ilk defa Android Wear işletim sisteminin ön izleme sürümünü çalıştırırken görüntülendi. Alt bölümde izleyeceğiniz videoda Android Wear'e ilk defa göz atıyoruz. İşletim sistemi görüldüğü üzere henüz stabil şekilde çalışmıyor zira henüz beta aşamasında. Henüz akıllı saat fonksiyonlarının sergilenmediği videoda LG G Watch modeline yakından bir bakış atabilirsiniz. Android Wear için söyleyeceklerimiz ise şu an yana doğru geçişli kart tasarımlı bir arayüze, bildirim ekranı ve daha önceki videolardan anladığımız kadarıyla Google Now entegrasyonuna sahip olacağıdır.

25 Haziran'da başlayacak Google I/O etkinliğinde LG G Watch ve Android Wear'e ilişkin daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.