Mobil

LG G2 için Android 6.0 tabanlı CyanogenMod 13 yayınlandı

CyanogenMod ekibi LG'nin popülerliğini koruyan telefonu G2 için Android 6.0 tabanlı CM13'ü yayınladı.


Mobil dünyasının efsane telefonları arasında yerini alan LG G2 büyük olasılıkla Android 6.0 Marshmallow güncellemesi almayacak. Ancak geliştiricilerin bu telefona özel bir ilgi duydukları gerçeğini unutmamak gerekir. Çıkış tarihinden bu yana kayda değer bir satış başarısı gösteren LG G2 için popüler ROM geliştirme ekibi Cyanogen, Android 6.0 tabanlı CM13’ü yayınladı.

Yükleme işlemi sonrası LG G2 kullanıcılarına stok Android deneyimi sağlayacak yeni yazılımda, pek çok özelleştirmenin yer aldığını belirtelim.

İlginizi çekebilir; 

1447651202_f60b3480422b.png

LG G2 için Android 6.0 tabanlı CM 13 indirilebilir durumda

CyanogenMod gibi özel yazılımları Android telefonunuza yükleyebilmeniz için cihazınızda özel bir Recovery (CWM, TWRP gibi) modunun bulunması gerekiyor. Özel ROM yükleme konusunda gerekli tecrübeye sahipseniz LG G2 için Android 6.0 tabanlı CM13’ü buradan indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işlemi sonrası gerekli olan Google uygulamaları ise buradan indirerek yükleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.