Mobil

LG G2 ile akıllı telefonlarınızı çocuklara vermekten korkmayın!

LG G2'nin farklı kullanıcılar için tasarladığı kişisel modlar büyüledi!

LG G2 ile akıllı telefonlarınızı çocuklara vermekten korkmayın!

Akıllı telefonunuzun sizden başka kimse tarafından kullanılması istemeyebilirsiniz. Evde çocuğunuz telefonunuzla oynayıp, ayarları bozabilir veya farkında bile olmadan banka hesabınızdan para bile çekebilir. Bu gibi beklenmedik durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. 

G2’nin Misafir Modu özelliği ile böylesine beklenmedik durumlara çare bulmak mümkün. Kendiniz veya çocuğunuz için telefonunuzu kişiselleştirerek farklı kullanıcı modu kilidi oluşturun ve etkinleştirdiğiniz moda bağlı olarak hangi uygulamaların ve özelliklerin kullanılabileceğini kolayca kontrol edin. Ayrıca Privacy Keeper özelliği ile sizi arayan kişinin bilgilerini otomatik olarak gizleyebilirsiniz. Gelen aramaların görünmesini istemiyorsanız, bu özelliği etkinleştirin ve bilgileri görmek istediğinizde ise ekrana bir kere tıklayın. İşte bu kadar kolay. 

1380790553_lg-g2-hands-on-07.jpg
Artık akıllı telefon dendiğinde gerçekten sizi kendiniz kadar düşünen ve hayatınızı kolaylaştıran bir telefon var: LG G2. Tüm bu özellikleriyle hayatınızın ne kadar kolaylaştığını kullandıkça anlayacaksınız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri LG G2'nin yeni misafir modu videosu ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.