Mobil

LG G2 kullanıcıları Android 4.4.2 ile birlikte sorunlar yaşamaya başladı!

LG G2 kullanıcıları Andnoid 4.4.2 KitKat güncellemesi ile birlikte bazı sorunlar yaşadığı dile getiriyor.

LG G2 kullanıcıları Android 4.4.2 ile birlikte sorunlar yaşamaya başladı!

Güney Koreli teknoloji devi LG geçen yıl piyasaya sürdüğü LG G2 modeli fiyat ve performans açısından en iyi telefonlardan biri olduğu şüphesiz. LG G2 kullanıcılarının cihazlarından memnun olduğu aşikar ancak yeni yayınlanan Andnoid 4.4.2 KitKat güncellemesi ile birlikte bazı sorunlar yaşadığı dile getiriliyor.

1398935197_img20140429222448.jpg

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da Verizon Wireless kullanıcılarının Galaxy S5 cihazlarında kamera sorunu olduğu söylenmiş ve iddialar doğrulanmıştı. Şimdilerde ise Verizon'a ait LG G2 varyantlarında güncellemeden sonra sorunlar oluştuğu rapor edildi. Raporda belirtildiğine göre şikayetlerin Amerika ile sınırlı olmadığı söyleniyor. En fazla şikayet alan sorunların başında LTE ağlar üzerindeki veri bağlantısının kopması ve düşük parlaklık seviyesi şikayetleri bulunuyor. Diğer şikayetler arasında ise kullanıcılar pil ömrünün daha kısaldığını iddia ediyor.

Peki siz Android KitKat güncellemesinden sonra böyle sorunlarla karşılaştınız mı? Sorunlarınız ve şikayetiniz varsa bizimle paylaşın...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.