Mobil

LG G2'ye Android 5.0 Lollipop 2.çeyrekte gelecek!

LG Hindistan Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Android 5.0 Lollipop'un G2'ye Nisan-Hazıran ayları içerisinde yayınlanacağını söyledi.

LG G2'ye Android 5.0 Lollipop 2.çeyrekte gelecek!

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin en popüler akıllı telefonlarından biri olan G2 henüz Android 5.0 güncellemesini almış değil. Kullanıcıların merakla beklediği güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilinmezken LG Hindistan Twitter üzerinden G2 kullanıcılarını sevindirecek bir Tweet paylaştı.

1427014786_img20150322105050.jpg

LG Hindistan Android 5.0 Lollipop güncellemesinin LG G2'ye bu yılın 2.çeyreği içerisinde sunulacağını söyledi. 2.çeyreği baz alacak olursak güncellemenin Nisan-Haziran ayları içerisinde yayınlanacağını görüyoruz. LG G2'yi Android Lollipop'a yükseltmek için bekleyen kullanıcılar ne kadar sabreder bilemiyoruz ancak güncelleme için maalesef bir kaç hafta veya maksimum 1 ay beklemek zorunda kalacak. birçok kullanıcı tarafından bekleniyor.

LG'nin Türkiye kullanıcıları için güncellemeyi ne zaman yayınlayacağı net olarak bilinmiyor ancak, bizim kullanıcılara tavsiyemiz gelecek sürümün sorunlarla gelmesi yerine biraz geç olsada tamamen stabilize edilmiş bir güncellemenin sunulmasını arkasına yaslanıp beklemesi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.