Mobil

LG G3, 20 Megapixel kamerayla mı gelecek?

Yeni gelen haberlere göre LG G3,20 Megapixel kameraya sahip olacak!

LG G3, 20 Megapixel kamerayla mı gelecek?

Güney Koreli teknoloji üreticileri sıralamasında üst sırada bulunan LG'nin hakkında birçok sızıntı ve söylentiler çıkan yeni amiral gemisi modeli LG G3 hakkında yeni söylentiler var. Yeni gelen haberlere göre LG G3, 20 Megapixel kamera ile gelecek.

1396996102_img20140408235136.jpg

Daha önce gelen bilgilerde 2K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı söylenen LG G3'ün Mayıs ayında tanıtılması bekleniyor. Ancak söylentiler bununla sınırlı değil. AndroidSaS sitesinin LG'nin kamera departmanına dayandırarak verdiği habere göre cihaz 20 MP bir kamera ile donatılacak. Ayrıca LG G2'nin halefi olacak olan cihazda 4K video kaydı ve slow motion video desteği bulunacak.

Tabiki 4K video kaydı LG G3'e özel bir durum değil. Firmanın satışa sunulmayı bekleyen diğer bir modeli olan LG G Pro 2, 4K video kaydı özelliğine sahip. Bakalım ortaya çıkan bu iddialar LG tarafından gerçeğe dönüştürülecek mi? bekleyip görelim...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.