Mobil

LG G3 için Androdi 5.0 Lollipop ROM'u sızdı [video]

Android 5.0 Lollipop çalıştıran LG G3'ün bu defa videosu yayınlandı.

LG G3 için Androdi 5.0 Lollipop ROM'u sızdı [video]

Google’ın Android 5.0 Lollipop resmi kaynak kodlarını yayınlamasının ardından üreticiler de ilk aşamada tepe modelleri için güncelleme hazırlıklarına başladı. Firmalar, Google’ın Android 5.0’da yer verdiği Materyal Tasarım’ı kendi arayüzlerine uyarlama çalışmalarını başlatırken, sızıntı ekran görüntüleri ve videolar sayesinde de arayüzlerin yenilenmiş hali gün yüzüne çıkıyor.

LG G3’ün Android 5.0 Lollipop sürümünü çalıştıran ekran görüntüleri geçtiğimiz günlerde fazlasıyla yayınlandı. Bu defa XDA Geliştiriciler forumunda telefonun F400S varyantı için Android 5.0 ROM’u yayınlandı. Eğer LG G3’ün F400S varyantı kullanıyorsanız buradan indireceğiniz ROM’u LG Flash Tool ile yükleyebilirsiniz. Söz konusu ROM’u ülkemizde satılan D855 versiyonuna yüklenmesi tavsiye edilmiyor.

Oldukça kararlı görünen ROM’un kısa süre içerisinde resmen tüm LG G3 kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor. Alt bölümdeki Materyal Tasarım ve Optimus arayüzünü buluşturan Android 5.0 yüklü LG G3’ün videosuna göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.