Mobil

LG G3 Mayıs ayında tanıtılacak!

Samsung Galaxy S5'e rakip olacağı söylenen LG'nin yeni amiral gemi modeli akıllı telefonu G3 hakkında ki söylentiler netlik kazanmaya başladı.

LG G3 Mayıs ayında tanıtılacak!

Samsung Galaxy S5'e rakip olacağı söylenen LG'nin yeni amiral gemi modeli akıllı telefonu G3 hakkında ki söylentiler netlik kazanmaya başladı. Gelen bilgilere göre şirket akıllı telefonunu büyük olasılıkla Mayıs ayında tanıtmayı planlıyor.

1392235844_img20140212210419.jpg

Güney koreli devin amiral gemi modeli G3 isim tescili almak için başvurduğu USPTO'nun (Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi) veritabanınında görünmüş. Genellikle, markalar USPTO'ya başvurduklarında "yaklaşık 3 aylık bir denetleme tarihinden sonra" onay alıyor. Bu da LG'nin G3'ü Mayıs ayında tanıtacağı iddiasını doğruluyor. LG G3, G2 modelinden üstün ve halefi olacak bir cihaz olarak karşımıza çıkacak.

Cihazda 5.5inç'lik Quad HD (2560 x 1440 piksel) ekran, 534 ppi yoğunluğa sahip olacak. Aynı zamanda LG üretimi olan 8 çekirdekli 64-bit işlemci ve 3GB RAM cihazın en büyük artısı olacak. LG'nin G2 mini ve yeni G Pro 2 modelinde olması beklenen OIS teknolojisi kameralarının aynı zamanda G3 özellikleri arasında olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.