Mobil

LG G3 ve G4 yakında Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alabilir!

LG G3 ve LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yakında yayınlanabilir.


Google'ın resmi olarak Android 6.0 Marshmallıw sürümünü açıklamasının ardından yayınlanma tarihi ve kullanılabilirliği hakkında ilk bilgilerin gelişi uzun sürmedi ve Google'dan birkaç gün sonra Motorola, Moto X(2.nesil) sahipleri için kısa zamanda Android 6.0 güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu.

HTC'nin de mevcut amiral gemileri için yayınlayacağı güncellemeyi doğrulamasından sonra LG'den tam olarak resmi olmasada Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlayacağı cihazlara ait ilk bilgiler gelmeye başladı. LG Kore sitenin yazılım güncellemeleri sayfasında bazı verilere rastlandı. Şirketin resmi sayfasında görülen verilerde belirtilen cihazlara Android 6.0 Marshallow nihai sürümünün yayınlanacağı ortaya çıktı.

1443795980_lg-g3-marshmallow.png

LG akıllı telefon serisinin Android 6 Marshmallow kullanılabilirliği ile ilgili herhangi bir somut duyuru yapmamış olmasına rağmen görsellerde önceki işletim sistemi sürümleri ile birlikte, "Android 6 Marshmallow" için ayrı bir kategori bulunuyor.

1443795989_lg-g4-marshmallow.png

Şimdiye kadar gelen bilgilerde LG G4 F500S, F500K ve F500L ile birlikte LG G3 F400S, F400K ve F400L gibi LG G3 varyantları Android Marshmallow için sırada bekleyen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Ancak listede belirtilen cihazlara güncellemenin hangi zaman diliminde sunulacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.