Mobil

LG G3'ün neye benzeyeceğini görmek ister misiniz?

LG yeni telefonu G3'ü herkes merak ederken @evleaks'ın haberi gündeme bomba gibi düşecek.

LG G3'ün neye benzeyeceğini görmek ister misiniz?

LG, Japon GSM Operatörü KDDI'a geçtiğimiz yıl G2 piyasaya çıkmadan evvel İSAİ adında bir telefon yapmış ve G2 bu telefondan oldukça etkilenmişti. G2'deki tuş takımının arkada yer almasını ilk önce İsai'de görmüştük. İnce çerçeve yapısı ve tuş takımının arkada yer almasıyla İsai, genel görünüm itibariyle Nexus 5'tende oldukça etkilenmiş gibi bir tasarıma sahipti.

1397597896_isai.jpg

LG'nin bu yılda KDDI için yeni İSAİ modelini hazırladığı evleaks tarafından duyuruldu. Bu telefonun G3 yada Nexus 6 mı olduğunu yakında öğreneceğiz ama bu telefon LG'nin G3'ünün genel tasarımı olduğu dış basında belirtiliyor. İşte LG G3'ün muhtemel resmi aşağıdaki gibi olacak.

1397598184_isai.jpg

İlk resimdeki benzerlik düşünüldüğünde LG G3'ün de buna benzer bir yapıda olacağını öngörüyoruz. Peki bu tasarım ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? İsai'nin bu modeli Nexus serisini bu kadar andırırken LG G3'te de Nexus esintisi mi göreceğiz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.