Mobil

LG G4'ün bir sürümü daha göründü

LG G4'ün farklı bir model numarası kullanıcı aracısı profilinde göründü.

LG G4'ün bir sürümü daha göründü

Ocak ayında sızdırılan LG-H810 model numarasının LG G4’ün ABD operatörlerinden AT&T versiyonu olduğu iddia edilmişti. LG-LS991 model numarasının ise Sprint versiyonu olduğuna inanılıyor. LG-VS999 model numarası da Verizon modeli olarak ortaya çıktı ve bu modelin 3K çözünürlükte (2880 x 1620) ekran özelliği olacağı söyleniyor. T-Mobile’ın model numarası henüz bilinmiyor.

Amerika’nın dört büyük operatörünün LG G4 modellerine ait bilgiler bu şekilde ancak, son zamanlarda bir kullanıcı aracısı profilinde LG-H818 adında bir model numarası göründü. Bu model 1440 X 2560 çözünürlüklü ekran özelliğine sahip. Bir kaynağa göre bu model numarası muhtemelen şirketin Asya pazarı için hazırladığı LG G4’e ait.

1425109006_leegee.png

Yarın HTC ve Samsung MWC 2015 kapsamında yeni amiral gemilerini tanıtıyorlar ancak LG sıradaki amiral gemisini bu etkinlikte tanıtmayacak. Şirket buna gerekçe olarak ise yeni akıllı telefonunu daha mükemmelleştirebilmek için zamanı uzattığını söylüyor. Ancak şirket muhtemelen kendisi ile aynı ülkeden olan Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6 ile çatışmamak için böyle bir karar aldı.

Bu ayın başlarında gelen bilgiler LG’nin yeni amiral gemisi LG G4’ü Nisan ayında tanıtacağı yönünde olmuştu. Bakalım şirket Samsung ve HTC’ye göre daha iyi bir seçim sunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.