Mobil

LG G5'e ait ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı

LG G5 sızıntıları devam ediyor. Bu defa telefona ait ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

LG G5'e ait ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı

LG’nin Mobil Dünya Kongresi’nde resmen açıklayacağı G5’in bu defa ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bir XDA Forumu geliştiricisi tarafından Twitter aracılığıyla yayınlanan görüntüler LG’nin G5’te yer vereceği LG UX 5.0 arayüzüne ilişkin bazı ipuçları veriyor.

İlk olarak bildirim ekranın üst kısmında muhtemelen simgelerin yerini hızlıca değiştirebileceğimiz bir seçenek artık karşımıza çıkıyor. Ayarlar ve Kullanıcılar simgeleri de bildirime ekranında yer almaya devam ediyor. Bunun dışında hızlı ayarlarlar menüsünün hemen altında iki yeni kısayol yer alıyor. 

1454651788_1.jpg1454651796_2.jpg

Hızlı ayarlar menüsünün altına bazı hızlı bağlantıların eklendiğini de görüyoruz. Bildirim ekranı ve hızlı ayarlar menüsündeki renk hâkimiyeti G serisinin önceki modellerinde olduğu gibi aynen sürdürülüyor. Ana ekranda şimdilik gözümüze çarpan ise mesaj uygulama simgesindeki ufak çaplı bir değişime gidilmesi oldu. Söz konusu görüntüler arayüzünün nihai tasarımını göstermiyor olabilir. G5’in tanıtım tarihine kadar arayüzde farklı yenilikler karşımıza çıkabilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.