Mobil

LG G5'e yeni modüller geliyor

LG'nin modüler yapıya sahip ilk akıllı telefonu G5 için sürpriz modüller yolda.


LG'nin Barcelona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2016'da tanıtımını yaptığı yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G5 için yeni modüller geleceği eğlenceli bir videoyla duyuruldu.

1459882233_lg-g5-video.png

Hatırlayacak olursanız LG G5 telefona yeni yetenekler kazandıran LG Cam Plus gibi modüllerle tanıtılmıştı. Cihaz bazı ülkelerde satışa çıkmış ancak Türkiye lansmanı ve ülkemizde piyasaya çıkacağı tarih ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı ertelenmişti. Cihaz henüz ülkemizde tanıtılmadan LG Türkiye resmi YouTube kanalı G5'in yeni modülleri olacağıyla ilgili bir video yayınladı.

Görünüşe göre çok yakında oyun kolu ya da projeksiyon modülü gibi yeni LG G5 modülleri tanıtılabilir ancak hangi modüllerin geleceği modüller henüz açıklanmış değil. Ayrıca LG'nin modül seçeneklerini ilerleyen zamanlarda daha da arttıracağını şimdiden söyleyebiliriz.

Ülkemizde resmi olarak 12 Nisan tarihinde düzenlenecek basın toplantısında tanıtılacak olan LG G5 ile ilgili LG Türkiye kanalında yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.