Mobil

LG G5'in Türkiye satış fiyatı netleşti

LG'nin yeni üst seviye telefonu LG G5'in Türkiye'deki satış fiyatı netlik kazandı.

Geçtiğimiz gün yayınladığımız bir kaynaktan edindiğimiz bilgiye göre LG G5'in satış fiyatının 2799TL olacağı söylentisini sizlerle paylaşmıştık. LG G5'in Türkiye satış fiyatı Vatan Bilgisayar'ın sitesinde de listelenmesiyle netleşmiş oldu.

Vatan Bilgisayar'ın sitesinde LG G5'in satış fiyatı 2799TL olarak listelendi ve böylelikle dün belirttiğimiz fiyat netlik kazandı. Aynı zamanda yayınladığımız haberde LG G5'in B&O H3 kulaklık ön sipariş hediyesiyle de gelebileceğini belirtmiştik ancak Vatan Bilgisayar'da henüz cihazın ön sipariş hediyesi belirtilmemiş yani cihazın ön siparişte B&O H3 kulaklık hediyesiyle gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

1457862107_lg-g5-satis-fiyati.jpg

LG G5 Türkiye tanıtımı resmi olarak 15 Mart'ta düzenlenecek olan basın toplantısında gerçekleşecek. LG Mobile Türkiye'nin bu basın toplantısında cihazın renk seçeneklerini, ön sipariş hediyesini, tavsiye edilen satış fiyatını ve LG G5 modülleri hakkında bilgileri paylaşması bekleniyor.


 
                    					
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.