Mobil

LG G6 için Android Oreo ne zaman gelecek?

LG G6 için Android 8.0 Oreo Avrupa'da ne zaman yayınlanacak?

LG G6 için Android Oreo ne zaman gelecek?

LG G6, Android 8.0 Oreo'yu güncelleyecek ilk LG akıllı telefonu değil ve ikinci sırada olmak da oldukça uzun süre beklemek anlamına geliyor. Her ne kadar bir beta programı Çin'de başlasa da, LG G6 için Android Oreo Ortadoğu bölgesinde Şubat ayına kadar sunulmayacak. LG G6'yı Amerika Birleşik Devletleri'nde veya Avrupa'da satın aldıysanız, daha da uzun süre beklemek zorunda kalacaksınız. 

LG İtalya'ya göre, LG G6 için Android Oreo  2018 yılının ilk yarısında Amerika ve Avrupa’da yayınlanacak ve bu da güncellemenin Haziran ayına kadar gelebileceğini gösteriyor. 

Bununla birlikte, LG İtalya'nın Twitter hesabı, LG G6 için Android 8.0 Oreo'nun Avrupa’da piyasaya sürülmesinin 2018 yılının ikinci çeyreğinde yapılmasının planlandığını söyleyerek zaman çerçevesini biraz aşağıya çekiyor. Temel olarak bu, güncellemeyi en az Nisan ayına kadar beklemek zorunda kalacağınız anlamına geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.