Mobil

LG G6'nın macera dolu tuzaktan canlı çıkışını izleyin!

LG G6'nın dayanıklılığını ve özelliklerini gösteren ilginç bir video yayınlandı.

LG G6'nın macera dolu tuzaktan canlı çıkışını izleyin!

Bu hafta sonu LG, yeni amiral gemisi LG G6’nın bazı özelliklerini ve bir takım engeller koyduğunu gösteren bir video yayınladı. LG'nin yeni amiral gemisi telefonunun özelliklerini tüketicilere teyit ederken, telefonun dayanıklılığını göstermek için ilginç bir yol bulmuş. Telefon, Fare Kapanı diye adlandırılan bir sistemden geçiriliyor.

Videoda vurgulanan bazı özellikler arasında, cihazın 30 dakika kadar uzun bir süre yaklaşık 5 fit derinliğe kadar su altında kalabildiği IP68 sertifikasyon derecesi bulunmaktadır. Telefon, 14 değişik askeri testi ve 3 fit'lik düz bir düşüşü geçerek, bir düşüşten sağ çıkabileceğini kanıtladı.

Aynı zamanda -4 derece fahrenhayt kadar sıcaklık ile 140 derece fahrenhayt arasında sıcaklığa karşı dayanıklı. Hızlı Şarj 3.0 ile pil sadece 35 dakika içinde %50'ye kadar şarj edilebiliyor. Ve şarj olduktan sonra LG G6'nın maksimum sıcaklığı 95.09 derece fahrenhayt, bu nedenle fişe takılı iken aşırı ısınma endişesi duymayacaksınız.

LG G6'yı laboratuarda eğlendirici bir testten nasıl kurtulduğunu izlemek istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.