Mobil

LG, HTC ve Samsung'a rakip olacak!

LG'den yeni teknoloji akıllı telefon geliyor!


LG'nin son amiral gemisi HTC One X ve Samsung Galaxy S 3'ün gölgesinde kalmıştı. Samsung ve HTC'nin bu telefonları 4X HD gibi 4-çekirdekli ve 8 mega piksel kameraya sahip. Fakat daha iyi bir tasarım ve yazılıma sahip oldukları için LG bu telefonların gölgesinde kalıyor. Şimdi ise LG'den yeni bir telefon haberi geldi.

10 mega-piksel kameraya sahip olması düşünülen bu telefon LG'nin CEO'su Koo Bon-moo tarafından açıklandı. LG'nin 4X HD'deki başarısına rağmen memnun olmadığını ve bu telefonda bir çok özelliğe önem verecekleri belirtildi. 4- çekirdekli işlemciye sahip olması düşünülen bu cihaz LG'nin en iyi telefonu olacak. Ayrıca Ekim ayında satışa sunulacağı belirtildi.

1341848758_sg00002-580x4871.png

LG bu telefonda Apple gibi çeşitli elektronik teknolojileri deneyecek. iPad ve MacBook Pro'daki Retina Display ekran Güney Kore'li bir şirket tarafından üretiliyordu. LG her ne kadar Samsung ve HTC kadar hızlı olmasa da bu yeni telefonda piyasadaki telefonlara oranla sıra dışı özellikler bulunacağını belirtiyor. Firmanın tablet ve akıllı telefonlar üzerine yoğunlaşacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.