Mobil

LG ilk esnek ekranlı telefonunu Samsung’tan önce üretebilir

LG ilk adımı attı, sene sonunda muhteşem teknolojiyle tanışacağız.

LG ilk esnek ekranlı telefonunu Samsung’tan önce üretebilir

Esnek ekranlı telefonlar geleceğin teknolojisi olarak bilinen ve neredeyse kapıda diyebileceğimiz teknolojik adımlardan biri olacak. Bu yıl Ocak ayında CES 2013’te bildiğiniz gibi Samsugn esnek ekranlarının prototipini tanıtmıştı.

Bir süredir Samsung’tan esnek ekranlı akıllı telefon bekleniyor. Özellikle Ocak ayındaki esnek ekran tanıtımının ardından mart ayında gelen Galaxy S4’ün esnek ekrana sahip olacağı konusunda neredeyse emindik, ancak Galaxy S4 normal ekranla geldi.

1365597137_lg-might-ship-its-first-flexible-displays-ahead-of-samsung-this-year.jpg

Samsung’tan önce LG’den bu konuda ilk haber geldi. Çok yakında esnek ekranlı telefon ve tabletlerini duyuracaklarını belirtti. Samsung’tan henüz bu yönde bir tarih verilmezken, LG sene sonunda bu telefon ve tablet serisini görebileceğimizi belirtiyor. Samsung’un YOUM teknolojisinin verdiği heyecandan sonra LG’nin haberi  Samsung’un planlarını hızlandırabilir.

1365597240_philips-flexible-screen-at-ces-2008.jpg

Ayrıca bu yıl Google’ın I/O konferansında çıkaracağı yeni Nexus tabelet ve ya telefonun da LG iş birliğinde esnek ekranla gelmesi olağan. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
bilent'e
okumuyoruz! bu yüzden geri kalmışlığımızı okuyun diye bizi sürekli uyaran dinimize bağlayamayız.. Güney kore bizden teknolojik olarak ileri olabilir... Ancak bir mimar Sinan yetiştiremeyeceklerini garanti ediyorum...
Cevapla
Ali
Mimar Sinan'ın bir Ermeni olduğunu hatırlatmak isterim. Osmanlının yetiştirdiği falan yok.
Cevapla
bilent gul
okudugundan haberi olmayanlar sirtlarindan ciltlerle kitap tasiyan esseklere benzerler. essek olduktan sora essege saman satan cok olur. madem cok okuyordunda neden bu haldesin. guney kore senin okudugunu hic okumuyor hatta budaya tapiyor neden senden daha onde? 1 allah mali istedigine bilgiyi istiyene verir 2 bilim cindede olsa gidip alin. (bilentten)
Cevapla
bilent'e
ülkeleri ayakta tutan bilim miş:) neymiş adam telefon satıyormuşta biz alıyormuşuz.. peki biz neden üretmiyoruz? hemen cevap hazır.. Çünkü bilimde geri kaldık... bunun sebebi yok mu peki? neden bilimde geri kaldık? çünkü okumuyoruz! oku diye başlayan, ne kadar az düşünüyorsunuz diye insanı güdüleyen sürekli düşünmeye evreni tefekkür etmeye incelemeye teşvik eden kitabı okumazsak gider elin rusu bizden önce yusufçuk böceğini inceler skorsky i de icat eder!
Cevapla
bilent gul
ulkeleri ayakta tutan ne dindir nede sohret. ancak bilim kurtarir. ekonomini guclendirirsen yasarsin. sen fabrikada 700 tl aylikla calisiyorsun uc ayligini boriktirip bir cep aliyorsun. onlar ise bir gunde binlerce cep uretip sana satiyor. senin uc ayin onlarin bes dakkasi yspmiyor. anladinmi (bilentten)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.