Mobil

LG L9 II ve G Pro Lite için Android KitKat güncelleştirmesi başlıyor

LG İtalya, Facebook sayfasından verdiği bilgilendirme mesajında LG L9 II ve G Pro Lite'i Android 4.4.2 KitKat'a yükseltecek güncellemenin yayınlandığını bildirdi.

LG L9 II ve G Pro Lite için Android KitKat güncelleştirmesi başlıyor

Güney Koreli LG firması bir yandan yeni amiral gemisi modeli LG G3'ün tanıtımına hazırlanırken, diğer taraftanda eski modellerine Android KitKat güncellemesini sunmaya devam ediyor. Şirketin LG İtalya Facebook sayfasından verilen bilgilendirme mesajında, LG L9 II ve G Pro Lite'i Android 4.2'den direkt 4.4.2 KitKat'a yükseltecek güncellemenin yayınlandığı bildirildi.

1401105097_img20140526143829.jpg

LG İtalya'nın resmi Facebook sayfasında LG L9 II ve G Pro Lite, önümüzdeki haftalarda son yazılım güncellemesini almaya başlayacak.Bir hatırlatma yapmak gerekirse LG L9 II ve G Pro Lite şuan Android 4.2 sürümüne sahip. Yani bu demek oluyorki şirket 4.3 sürümünü atlayarak bu cihazları Kitkat'a yükseltecek. Öte yandan  yapılan geri bildirimlerde L9 II'nin Slovakya'da Android Kitkat sürümüne yükseltildiği söylenmekte.

Android 4.4.2 Kitkat güncellemesinin cihazlara sunacağı yenilikler arasında: kararlılık geliştirmeleri, pil performansı artışı, hata düzeltmelerinin yanı sıra en önemli özellik olan LG'nin KnockCode işlevi bulunuyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.