Mobil

LG Q6 kullanıcılarını Aralık'ta muhteşem sürprizler bekliyor

LG Electronics, FullVision ekran özelliğine sahip yeni akıllı telefonu LG Q6 kullanıcıları için Aralık ayında muhteşem sürprizler hazırlıyor.

LG Q6 kullanıcılarını Aralık'ta muhteşem sürprizler bekliyor

LG Türkiye; Q6’ya özel Ekim ve Kasım ayı içinde birden çok kampanya ve yarışma düzenledi. LG SmartWorld platformu üzerinden düzenlenen ve geçtiğimiz 10 Kasım’da sona eren kampanya ve yarışmalara 7 bin kişinin üzerinde kullanıcı katıldı.

Gelen yoğun talep üzerine LG Türkiye, Aralık ayı içinde de düzenleyeceği çeşitli kampanya ve yarışmalarla tüketicilere sürpriz hediyeler verecek. Ekim ve Kasım ayında düzenlenen yarışma ve kampanyalarla kullanıcılar çok sayıda Power Bank ve LG Q6 kazanma şansı yakaladı.  

1511166131_1511162194lgq6series.jpg

Kendi segmentinde FullVision ekran özelliğine sahip ilk akıllı telefon

Q6, üst sınıf akıllı telefonlarda inceltilmiş çerçevenin büyüyen bir trend olduğu bugünlerde, bu özelliği geniş kullanıcı kitlelerine sunan orta sınıf fiyat kategorisindeki ilk akıllı telefon oldu. LG Q6’nın benzersiz 5.5-inç FHD+ FullVision ekranı, sahip olduğu 18:9 oranıyla video seyretme, oyun oynama ve birden fazla işle uğraşmayı çok daha sürükleyici hale getiriyor. Akıllı telefonun “çerçevesiz” şekli ekranı büyütmek için tasarlanmış olmasına rağmen ekrana yanlışlıkla dokunmanın da önüne geçiyor.

Özçekimlerde fotoğrafın dışında kalmaya son

Tahmin edilebileceği gibi Q6, LG’nin optik mükemmeliyetine de sahip. Akıllı telefonun 100 derecelik özçekim kamerası, hiçbir çaba harcamadan arkadaş ve aile fotoğraflarında kimsenin kadraj dışında kalmamasını sağlıyor. Kameranın sahip olduğu gelişmiş LG UX 6.0i, FullVision ekranın 18:9 oranının tüm avantajlarından faydalanıyor. Kare Kamera Modu, çekilen fotoğraf karelerinin paylaşılmasını kolaylaştırırken çoklu kare görüntülerle fotoğraf kolajları yaratılmasını da sağlıyor.

LG Q6’nın tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı 1.299 TL’dir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.