Mobil

LG V30'un ekran görüntüleri!

LG V30'un ekran görüntüleri telefonun yeni ekran özelliklerini gösteriyor.

LG V30'un ekran görüntüleri!

LG, önümüzdeki V30 akıllı telefonu için bazı donanım ayrıntıları gösterdikten birkaç gün sonra şimdi de bazı yazılımla ilgili bilgileri paylaştı. Kullanıcı arayüzü açısından cihaz Güney Koreli şirketin UX 6.0+ sürümünü kullanacak.

Şimdiye kadar gelen bilgilere göre, LG V10 ve V20'de bulunan ikincil ekran V30'da olmayacak ve bunun yerine LG, ekrana kayan bar olarak adlandırılan bir özellik ekleyecek.

Yarı şeffaf olan çubuk, sık kullanılan işlevlere erişmek için kullanılabilir. İhtiyacınız yoksa, ekrandan sürükleyebilirsiniz. Güney Koreli şirket, Always On Display'e (AOD) geçerek, saatin yanı sıra bu özelliğin Hızlı Araçlar, Müzik Çalar veya kişisel bir fotoğraf gibi şeyleri gösterecek şekilde ayarlanabileceğini söylüyor.

 1502706139_lg-v30-floating-bar-and-always-on-display-1.jpg

Şimdi de güvenlik özelliklerine giren LG, telefonun Yüz Tanıma işlevselliğinin ekran kapalı olduğu zamanlarda bile telefonun kilidini açmanıza olanak tanıdığını söylüyor. Ayrıca, yeni ses tanıma özelliği de, telefonun kilidini açmak için kullanıcının sesinin ve kendinden üretilen anahtar kelimelerden oluşan bir kombinasyon kullanıyor.

1502706159_lg-v30-floating-bar-and-always-on-display.jpg

Ve son olarak şirket, "LG V30'taki Haptik geribildirim, telefonun zil sesi ile eşleştirilebilen çeşitli titreşim kombinasyonları ile özelleştirilebiliyor" diyor. LG ayrıca V30 kamerasıyla ilgili bazı yazılım bilgilerini paylaştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.