Mobil

LG yeni Nexus iddialarını yalanladı

Şirket yeni Nexus iddialarını yalanlarken, talebinde karşılandığını bildirdi.

LG yeni Nexus iddialarını yalanladı

LG Nexus 4 birçok kesim tarafından büyük beğeni kazanmış ve kısa süre içerisinde dünyanın birçok yerinde satışa sunulacağı bildirilmişti. Gelinen noktaya baktığımızda Play Store dışında telefonu pekte bir yerde göremedik. Ülkemizde de resmi satışların henüz başlamadığını görüyoruz.

Yaşanan gelişmeler LG’nin yoğun talebi karşılayamadığını iddia ediyordu. Hatta bir süre önce yapılan haberler LG’nin Nexus 4 üretimini sonlandırıp yeni bir telefon üzerinde geliştirme çalışmalarına başladığı yönündeydi. Nexus 5 olarak adlandırılan telefonun daha gelişmiş detaylar sunacağı ve bu sayede iddialı bir rekabet oluşturacağı iddia ediliyordu.
1358234711_nexus-4.jpg

Ancak LG’den konuyla ilgili açıklama anında geldi ve yapılan tüm iddiaları yalanladı. LG yetkilisi, Nexus 4’ün halen üretim aşamasında olduğu ve talep karşılama noktasında herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını dile getirdi. Yeni Nexus söylentileri ise gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

Telefon ülkemizde de yoğun bir ilgiyle bekleniyor, fakat yurt dışında bile cihaza ulaşmanın zor olduğunu ön gördüğümüzde ben de dahil birçok Nexus hayranı daha uzun bir süre bekleyecek gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.