Mobil

Marshmallow 6.0.1 Sürümü Android One Cihazlara Gelmeye Başladı

Google'ın Google I/O 2015 konferansında duyurusunu yaptığı Marshmallow kod isimli Android 6


Google'ın Google I/O 2015 konferansında duyurusunu yaptığı Marshmallow kod isimli Android 6.0 güncellemesi piyasadaki bütün telefonlara gelmeden Android One cihazlar bir adım daha önce geçti. Nexus ve Android One programı içindeki telefonlar Android sürümlerini ilk önce alarak avantaj sağlamaya devam ediyor. Bu defa da Marshmallow 6.0.1 sürümü Android One kapsamındaki cihazlar için yayınlanmaya başladı.

1448241862_android-6.0.1-android-one.jpg

Marshmallow 6.0.1 Sürümü Android One Cihazlara Gelmeye Başladı

Filipinler'de satışta olan Cherry Mobile Android G1 model isimli telefondan yayınlanan ekran görüntüsü ile doğrulanan bu bilgi önümüzdeki günler içinde bütün Android One ekosistemi içinde yer alan cihazların da bu sürüme güncelleneceğini işaret ediyor.

1448242236_android-6.0.1.jpg

Yayınlanan güncelleme ile ilgili çok fazla detay yok fakat ağırlıklı olarak hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri getireceğini söylemek mümkün. Ülkemizde ise bu güncellemeyi alacak cihaz General Mobile 4G olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.