Mavi renkli iPhone 6 mı geliyor?

iPhone 6 ile ilgili yeni görüntüler yayınlandı ve mavi renkili sim kart yuvası kafaları karıştırdı.

Mavi renkli iPhone 6 mı geliyor?

Apple'ın iPhone 6 için 2 farklı model yapacağını belirtiyorduk. Apple'ın Android ekosisteminde sürekli artan ekran boyutlarına kayıtsız kalmamak adına çıkartacağı 5.5. inç iPhone 6'nın 4.7 inç iPhone 6 ile birlikte tanıtılması bekleniyordu ama dün gelen bilgiler 5.5 inç iPhone 6'nın 4.7 inç iPhone 6'nın satışları baltalamaması adına Kasım ayında satışa sunulacağı Apple'a yakın kaynaklar tarafından dile getirildi. 

5.5 inç iPhone 6'ya ait olduğu öne sürülen 2 yeni fotoğraf ise kafaları oldukça karıştırdı. Apple'ın iPhone 5C ile renkli telefon işine girmesi kendi açısından oldukça ilginç olmuştu. Kullanıcılar tarafından renkili iPhone 5C'ler oldukça beğenilsede başka sebeplerden dolayı bu telefon büyük satış rakamlarına ulaşamamıştı.

5.5 inç iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen ses açıp kapama düğmesinin iPhone 5S ile karşılaştırıldığı fotoğrafı aşağıdan inceleyebilirsiniz.Üstteki fotoğraf 5.5 inç iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen ses açıp kapama düğmesidir.

1406270773_image-ip6-flex.jpg

Bir diğer fotoğraf ise 5.5 inç iPhone 6'nın SIM kart aparatını gösteriyor. Bu aparatın mavi renkili olması ise ya boyama yapılmadığını yada gece mavisi bir iPhone'un bizlere sunulacağını gösteriyor.

1406270900_image-ip6-sim-trays.jpg