Mobil

McDonald’s, iPhone 8'i gösterdi!

McDonald’s, göndermiş olduğu mail ile iPhone 8'in tasarım hatlarını göstermiş oldu. İşte McDonald’s'ın mailinde kullandığı iPhone 8 görseli.


Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 8 için sayılı günler kaldı. Dünyanın farklı yerlerinden merakla beklenen iPhone 8 hakkında sızıntılar gelirken, dün ilginç bir şekilde McDonald’s da iPhone 8'i gösterdi. Bu sızıntının ismi duyulmamış kaynaklar yerine McDonald’s'tan gelmesi, iPhone 8'in tasarımını artık kesinleştirmiş oldu.

McDonald’s, Avustralya'da mail sistemine abone olmuş kişilere göndermiş olduğu mailde iPhone 8'i kullandı. Ancak gönderilen görsel o kadar amatörce hazırlanmış. Bildirim çubuğundaki simgelerin iOS 10'a ait olması ve uygulamanın rengi ile bildirim çubuğunun renk uyumsuzluğu iPhone 8'in büyüsünü bozmuş.

Fast-food devi McDonald’s bile bu görseli kullandıysa, artık iPhone 8'in kesinleşmiş tasarımına bu diyebiliriz. Bakalım, Apple bir sürpriz yapıp çok farklı bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacak mı?

1503038970_iphone.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.