Mobil

Meizu 16X hakkında önemli bilgi!

Meizu 16X'in Xiaomi Mi 8 SE‘den daha iyi olacağını iddia eden şirket CEO’su, bu sefer modelin teknik altyapısı konusunda bilgiler paylaştı.

Meizu 16X hakkında önemli bilgi!

Türkiye pazarında da aktif olarak yer alan Meizu, şu sıralar yeni 16X modeliyle gündemde. İşte bu model hakkında CEO'dan önemli bir açıklama var. 

Meizu 16X, son dönemde merak edilen modeller arasında yer alıyor. Daha önce yeni modelleri için Xiaomi Mi 8 SE‘den daha iyi olacağını iddia eden şirket CEO’su, bu sefer modelin teknik altyapısı konusunda bilgiler paylaştı.

Jack Wong’a göre yeni 16X, daha önce duyurdukları 16 ile aynı altyapı üzerine kurulu olarak karşımıza çıkacak. Tek farkın işlemci olacağı söyleniyor ve burada işlemcinin Snapdragon 845 yerine Snapdragon 710 olduğuna dikkat çekilmiş durumda.

Meizu 16X hakkında önemli bilgi!

Geçtiğimiz gün bu işlemciyle Geekbench üzerinde görünen model, tek çekirdek testinden 1.851, çok çekirdek testinden ise 5.558 puan almıştı. Test kapsamında 6 GB RAM ile donatıldığı görülen telefon, bakıldığı zaman Xiaomi Mi 8 SE ile benzer bir sonuç ile karşımıza çıkıyor.

Android 8.1.0 ile gelecek olan telefon, 16 ailesiyle aynı tasarımı paylaşacak. Modelin 390 dolardan çok daha aşağıya satılacağı da iddialar arasında yer alıyor.

Yorumlar
Zahter
Çıksada bizi kurtarsa şu şaomi den inşallah
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.