Mobil

Meizu 2014'e iddialı girecek!

Meizu CEO'su 2014 yılında en iyi donanıma sahip akıllı telefonu üreteceklerini söyledi.


Önümüzdeki 2014 yılının donanım savaşlarının yaşanacağı bir dönem olacağını şimdiden görmeye başladık bile. Öyleki akıllı telefon üreticileri ardı ardına yeni yüksek donanımlı cihazlarını tanıtmaya hatta, piyasaya sürmeye başladı. Şuan en yüksek olan 1920×1080 ekran çözünürlüğü demode olacak ve bizler daha yüksek çözünürlüğe ve donanıma sahip cihazlar  görebileceğiz. Bunun en büyük ispatı ise Meizu CEO'su J.Wang'ın öne sürdüğü iddiayla kanıtlanacak nitelikte.

1386013302_img20131202211535.jpg                                                                                                                                                                                             Görsel Temsilidir

Bilindiği gibi Meizu, geçtiğimiz günlerde mx3 adındaki akıllı telefonunu tanıtmış ve cihaz olumlu eleştiriler almıştı. Şimdi  ise J. Wang, mx3'ün halefi olacak Meizu MX4G modeli üzerinde çalışmaların çoktan başladığı söyledi. Adından da anlaşılacağı gibi, MX4G'de 4G LTE bağlantı desteği ve nefes kesen ekran ayrıntıları bulunuyor. Görünüşe göre Meizu MX4G, UltraHD 500 + ppi pixel yoğunluğuna, 5.5 inç ve 2560×1563 pixel ekran çözünürlüğü ile gelecek. Cihazla ilgili genel bir bilgi sunulmuş değil ancak iddiaların doğru çıkma olasılığı oldukça yüksek görünüyor.                                                                     

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.