Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra'yı bile tokatlayacak!

Meuzi 21'in tanıtılmasına çok az bir zaman kala şirketten oldukça iddialı bir paylaşım yapıldı. İşte detaylar!

Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra'yı bile tokatlayacak!

Akıllı telefon pazarında var olma çabası içerisinde olan Meizu, yeni akıllı telefonu Meizu 21'i tanıtmaya hazırlanıyor. Telefonun teknik özellikleri büyük oranda belli olsa da lansman ile beraber daha net bilgiler elde ediyor olacağız. 30 Kasım'daki tanıtımdan önce Meizu, oldukça iddialı bir paylaşım yaptı.

Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra'yı bile tokatlayacak!

Söz konusu paylaşıma göre Meizu 21, Samsung'un en güçlü telefonu olan Galaxy S23 Ultra'dan yüzde 40 daha iyi bir görüntüleme hızına sahip olacak. 200 Megapiksel Samsung ISOCELL HP3 sensörlü ana kameraya sahip olacak telefon, 6.55 inç FHD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunan AMOLED ekran paneline ev sahipliği yapacak.

Meizu 21 ne kadar iddialı olduğunu işlemci tarafında da kanıtlamış oluyor. Zira cihaz, Qualcomm'ın en güçlü yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 3'ten güç alıyor olacak. Ayrıca bu işlemciye 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanının eşlik etmesini bekliyoruz.

4.800 mAh batarya ile uzun bir kullanım deneyimi vadeden telefon, 80W hızlı şarj desteği sayesinde kısa süre içerisinde şarj olabilecek. OIS destekli 200MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 5MP derinlik sensörü ise telefonun sırtına konumlanmış olacak. Telefon hakkındaki daha detaylı bilgileri 30 Kasım'da sizlerle paylaşıyor olacağız.