Mobil

Meizu MX5 için Flyme OS 5 Beta sürümü yayınlandı!

Meizu, Android Lollipop tabanlı yeni Flyme OS 5 arayüzünün beta sürümünü Meizu MX5 modeli için kullanıma sundu.

Meizu MX5 için Flyme OS 5 Beta sürümü yayınlandı!

Çinli Meizu firmasının geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve Meizu Pro 5'le yüklü olarak gelecek kendine özgü arayüzü Flyme OS 5 beta sürümünü sürümünü Meizu MX5 için yayınladı. Şirketin yayınladığı beta sürümü final sürümlerinin yayınlanmadan önce kullanıcıların birçok yeni özellikleri test etmeye ve değerlendirmeye imkan veriyor.

Her zaman olduğu gibi yükleme Android sistemi ile aşinalığı benzer olsada beta sürümün ileri seviye kullanıcılar için öneriliyor. Flyme OS Beta sürümü sürümü şu an sadece İngilizce olarak mevcut ve Google hizmetleri uygulamalarını içermiyor. Yeni sürümle cihazınızda tam bir kullanıcı deneyimi elde etmek için Google uygulamalarını ayrı ayrı yüklemeniz gerekiyor. Ayrıca Meizu Flyme OS 5 Beta sürümü çeşitli performans iyileştirmeleri ve yeni özellikler getiriyor.

1443209809_img20150925222602.jpg

Eğer beta sürümünü yüklemek istiyorsanız her zaman olduğu gibi Flyme OS 5 beta sürümünden sonra önemli bilgileri kaybetmemek için veri yedeklemesi yapmanız tavsiye edilir. Yeni sürüm sadece MX5 modeliyle uyumludur ve MX4 için geçerli değildir. Flyme OS 5'in 939 MB dosya boyutu bulunuyor. O yüzden WiFi bağlantısı ile indirmeniz gerekiyor.

Meizu Flyme OS 5 Beta sürümünün cihazınıza nasıl yükleyebileceğinize ve Beta sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.