Mobil

Meizu MX5'in görüntüsü paylaşıldı!

Çinli Meizu firmasının yeni amiral gemisi MX5'in ilk fotoğrafı yayınlandı.

Meizu MX5'in görüntüsü paylaşıldı!

Çinli Meizu firmasının geçtiğimiz yıla damgasını vuran telefonu MX4'ün üzerinde büyük bir yükseltme olacağı söylenen yeni modeli ilk kez göründü. Meizu firmasının yeni amiral gemisi modeli MX5'in görüntüsü yayınlandı.

Weibo bloğunda Huang Zhang tarafından yayınlanan görüntüde cihazın Home tuşu özellikle gösterilmeye çalışılmış. Bu da cihazın daha önceden söylendiği gibi parmak izi tanıma teknlojisine sahip olacağını gösteriyor. Aynı zamanda telefonun Home tuşunun şeklinin firmanın yıllar önce piyasaya sunduğu M8 modelindeki Home tuşuna benzerliği gözlerden kaçmıyor. Meizu MX5'in neler getireceğine gelirsek cihazın 41MP çözünürlükte bir kamera ile gelmesi bekleniyor.

1425896728_img20150309122415.jpg

Geçen yılki Meizu MX4 modeline göre geliştirilmiş yüksek özelliklerle geleceği neredeyse kesinleşen cihaz, küçük kardeşinden daha popüler hale gelecektir. Son olarak MX5'in yılın ikinci yarısında satışa sunulacağı söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.