Mobil

Meizu Pro 7'nin canlı görüntüsü sızdırıldı

Meizu Pro 7'nin canlı görüntüleri sızdırıldı. Meizu Pro 7 ne zaman geliyor?

Meizu Pro 7'nin canlı görüntüsü sızdırıldı

Son zamanlarda gelen sızıntı ve söylentiler, Meizu’nun, Xiaomi’nin neredeyse çerçevesiz akıllı telefonu Xiaom Mi Mix benzeri bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı yönündeydi.  Meizu Pro 7 adlı telefonun sızdırılan şematik çizimleri telefonun daha geleneksel bir estetik sunacağını gösteriyor.

Meizu Pro 7'nin canlı görüntüsü sızdırıldı

Meizu Pro 7’ye ait yeni sızdırılan canlı görüntüler, bu iddiaları doğruluyor. Sızdırılan görsellere göre Meizu Pro 7 çift kavisli ekran ile geliyor ve Meizu’nun geleneksel daire şeklindeki anasayfa düğmesi telefonun hemen altında bulunuyor.

Daha önce telefonun parmak izi tarayıcısının ekrana gömülü olacağı söylenmişti ancak görüntülerde öyle bir belirti bulunmuyor.  Meizu Pro 7’nin teknik özellikleri ile bilinenler arasında 12 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, USB Type-C portu ve 3.5mm’lik jack girişi gibi bilgiler yer alıyor.

Şirket yetkilileri Meizu Pro 7’nin önümüzdeki yıla kadar tanıtılmayacağını söyledi ve muhtemelen önümüzdeki aylarda bu telefonun tanıtımını görmeyeceğiz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Meizu Pro 7’nin sızdırılan görsellerini inceleyebilirsiniz.

1479898003_rear-live-image-purportedly-depicting-the-meizu-pro-7.jpg
1479898030_new-press-render.jpg
1479898047_meizu-pro-7-leak-from-earlier-this-month.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.