Mobil

Messenger Lite'a görüntülü sohbet özelliği geldi!

Facebook, düşük donanımlı Android telefonlar için geliştirdiği Messenger Lite uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi.

Messenger Lite için sevindiren özellik!

Sosyal medya devi Facebook, donanımsal açıdan düşük olan Android telefonlarda, Messenger uygulamasının daha hızlı ve stabil çalışabilmesi için Messenger Lite isimli uygulamasını geçtiğimiz yıl yayınlamıştı.

Ana Messenger uygulamasının RAM tüketen özelliklerinden arındırılmış olan Messenger Lite, bugün sürpriz bir yenilik ile karşımıza çıktı.

Messenger'da yer alan görüntülü sohbet özelliği son güncelleme ile Messenger Lite'a da geldi. Messenger Lite sahipleri artık stabil bir şekilde görüntülü görüşme yapabilecek. 

Messenger Lite'a görüntülü sohbet özelliği geldi! - Resim : 1

1 GB RAM'li telefonlarda bile akıcı bir şekilde çalışan Messenger Lite'ın, yeni API'lar ile performansından ödün vermemesi oldukça ilginç bir durum. Umarız Facebook, ilerleyen dönemlerde yeni özellik eklemek adına performanstan ödün vermez.

Sadece Android platformunda yer alan Messenger Lite'ı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.