Mobil

Microsoft, Android uygulaması Echo Lock Screen'i satın aldı!

Microsoft'un Android cihazlar için geliştirilen en popüler kilit ekranı uygulaması Echo Lock Screen'i satın aldığı bildirildi.

Microsoft, Android uygulaması Echo Lock Screen'i satın aldı!

Android platformunda kendi uygulamalarını yayınlamaya devam eden Microsoft, uygun gördüğü zaman Android için geliştirilen en iyi uygulamaları takip ederek onları bünyesine katmayı amaç edinmiş durumda. Şirket yine bu yolla Android cihazlar için en iyi kilit ekranı alternatifi olan Echo Lock Screen uygulamasını satın aldı.

1442082672_img20150912212228.jpg

Redmond merkezli şirketin Android platformu için satın aldığı bu uygulama ilk değil. Microsoft daha öncede Next Lock Screen uygulamasını bünyesine katmıştı. Ancak ilk satın aldığı uygulama, mevcut kilit ekranında çeşitli uygulamalar tarafından gelen bildirimleri görüntülemek için tasarlanmamıştı. İşte bu yüzden şirket, kilit ekranında gelen bildirimleri cihazın kilidini açmadan da kontrol edebilmenize imkan veren en popüler uygulamalardan olan Echo Lock Screen uygulamasını satın alarak platform üzerinde kazanım sağlamayı hedefliyor.

1442082707_img20150912212245.jpg

Öte yandan uygulamanın geliştiricisi Double Labs ınc, kendi blogunda uygulamanın satışı ile ilgili herhangi bir resmi bilgi vermedi ancak güvenilir kaynaklara göra satın alma tamamlanmış görünüyor. Eğer henüz Echo Lock Screen uygulamasını denemediyseniz Play Store'dan cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.