Mobil

Microsoft, Lumia alanlara 90 dolarlık Gameloft oyun paketi hediye ediyor!

Microsoft Lumia’ya geçen tüm Nokia ya da Lumia kullanıcıları Gameloft’un sevilen oyunları Asphalt Overdrive, Pastry Paradise ve Rival Knights’ı kapsayan 90 dolar değerindeki hediye oyun paketinin sahibi olacak.

Microsoft, Lumia alanlara 90 dolarlık Gameloft oyun paketi hediye ediyor!

Nokia ya da Nokia Lumia kullanıcılarına özel Microsoft Lumia kampanyası 5 Haziran’da başlıyor! 30 Kasım’a kadar sürecek kampanya kapsamında Microsoft Lumia satın alan tüm eski Nokia Lumia kullanıcıları 90 dolar değerindeki Gameloft oyun paketinin sahibi olacak. Popüler mobil oyunlarıyla oyun severlerin gözdesi olan Gameloft’un Asphalt Overdrive (19,99 dolar değerinde), Pastry Paradise (19,99 dolar değerinde) ve Rival Knights’tan (49,99 dolar değerinde) oluşan 3 popüler oyunu, kampanyadan yararlanan Nokia Lumia kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.  1433579133_asphalt.jpg

Piyasadaki tüm Nokia Lumia cihazlarını kapsayan kampanyaya katılmak için Nokia Lumia kullanıcılarının tek yapması gereken, yeni Microsoft Lumia cihazlarıyla mağazadan “Switch Gift” uygulamasını indirmek olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.