Mobil

Microsoft RIM'i alırsa BlackBerry nasıl olur?

RIM ve Microsoft çizgisinin birleşiminde ortaya çıkanlar!


Eğer geçtiğimiz haftalarda RIM hakkındaki haberleri birazcık takip ettiyseniz firmanın tek kurtuluşunun satın alınmak olduğunu anlamışsınızdır. Microsoft bunun için en olabilir aday olarak görünüyor.

Bir tasarımcı Microsoft'un çizgisiyle BlackBerry'nin konseptini bir arada düşünerek bir tahmin gerçekleştirmiş. Resimlerde de görebileceğiniz BlackBerry olan bu telefonlarda Microsoft havası seziliyor. Michal Bonikowski tarafından tasarlanan cihaz günümüzdeki akıllı telefonlardan ilham alıyor.

1342480231_microsoft-blackberry-conceptual-design-smartphone-0.jpg

Her ne kadar mümkün gelmese sonunda BlackBerry cihazlarda da tamamen dokunmatik bir tasarım göreceğiz. RIM'in CEO'su Thorsten Heins son zamanlarda firmanın ayakta kalma savaşını sürdürüyor.

1342480261_microsoft-blackberry-conceptual-design-smartphone-2.jpg

Kanadalı şirket oldukça zor bir dönem geçiriyor. Özellikle BlackBerry 10'u çıkarması beklenen firmanın 2013 yılına ertelemesiyle neredeyse ümitleri kesti denebilir. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.