Mobil

Microsoft, Surface akıllı telefonun varlığını doğruladı

Bir Microsoft yetkilisi, Surface Phone bir soruya verdiği cevapta, akıllı telefonun varlığını doğruladı.


Bir dizi patent ve söylenti, Microsoft'un neredeyse kesinlikle katlanmış ekranlı bir telefon üzerinde çalıştığını gösteriyor ancak, şirketten bu konuda bir onay görmedik. Bu durum, Microsoft Araştırma'nın Asya kanadından bir yetkilinin açıklaması ile değişti.

Dün, Microsoft Asya Araştırma Enstitüsünün Cortana desteği, Android'de Cortana'nın zayıf entegrasyonundan şikayet eden Quora adlı kullanıcının sorusunu cevaplarken, Surface Phone’un varlığını yanlışlıkla doğruladı. Yetkili, Cortana'nın Surface Phone'da daha iyi performans sağlayacağını söyledi.

Microsoft’un sözde Surface Phone veya Andromeda'yı bu yılın sonuna kadar başlatacağı yönünde birçok söylenti oldu. Surface ile ilişkilendirildiği için mükemmel bir tasarıma ve mükemmel özelliklere sahip olmasını bekleyebilirsiniz. Şirket, Surface Phone'un tasarımı veya belki de henüz bilmediğimiz başka bir projenin tasarımı için birçok patent almış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.