Mobil

Mıknatıslı şarj ve veri aktarım kablosu

Mıknatıs temaslı şarj kablo teknolojisi şimdi Lightning girişli iPhone ve Micro-USB girişli Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde.


ABD merkezli Kickstarter, çizgi roman, dans, tasarım, moda, film & video, yemek, oyunlar, müzik, fotoğrafçılık, yayıncılık, teknoloji ve tiyatro olmak üzere toplamda 13 farklı dalda sanatçılar ve mucitlere projelerini insanlara sunma ve destek alma imkanı sunuyor.  Bazı büyük teknoloji ürünleri Kickstarter üzerinden sunulan projelerle hayatımıza girmiştir. Bunlardan biri de, neredeyse bütün telefona manyetik şarj ve veri aktarımı sağlayan MAG-Cable oldu.

MAG-Cable elimize geçti ve Teknoloji oku olarak inceleme fırsatımız oldu. MAG-Cable şarj cihazı ile mıknatıslı kablonun uç kısmı sürekli telefona takılı olarak kalıyor. Kablo kısmını mıknatıs ile kolayca telefona takarak pratik bir şarj ve veri aktarımı sağlayabiliyorsunuz.

 1465902874_7.jpg

MAG-Cable, mıknatıslı temas teknolojisiyle klasik şarj ve veri kablolarında yaşanan problemleri yaşatmaz. Üzerindeki led gösterge ile kablonun şarj etmesi ve veri aktarımı görsel olarak kontrol edilebilmektedir.

1465905882_1.jpg

Neden MAG-Cable?

Çünkü telefon soketinin toz-kum gibi etkilerle bozulmasına veya temassızlık yaşanmasına izin vermez. Klasik kablolarda kablonun burkulması veya gerilmesi sonucu şarj kablosu deformasyonları yaşanmaktadır. MAG-Cable ile burkulma ve tak-çıkar hasarları yaşamazsınız.

1465905858_2.jpg

Teknik özellikler

Uzunluk: 1.2m

Giriş: 5V DC

Çıkış: 2.4 A

Renk seçenekleri: Gümüş/Altın/Beyaz

1465903144_6.jpg

MAG-Cable kablo modelleri

UMC-11: Lightning-USB Kablo (iPhone ve iPad için)

UMC-12: MicroUSB-USB Kablo (Samsung, LG vb. için)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.