MIUI 12.5 Enhanced Edition global ikinci parti uygun cihaz listesi!

MIUI 12.5 Enhanced Edition için ikinci parti cihazları göründü. Detaylar bu haberimizde.

MIUI 12.5 Enhanced Edition global ikinci parti uygun cihaz listesi!

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition için ikinci toplu kullanım planını Global kullanıcılara sundu. Toplam 10 akıllı telefon, ikinci partide MIUI 12.5 Enhanced kararlı güncellemesini almaya hak kazanacak.

10 Ağustos 2021'de Xiaomi, MI Pad 5 lansman etkinliğinde Çin'de MIUI 12.5 işletim sistemi üzerinde herhangi bir yeni değişiklik getirmeyen ancak Atomik Bellek, Odak Hesaplama, Sıvı Depolama ve Akıllı Denge gibi dört optimizasyon ile gelen bir yükseltme olan MIUI 12.5 geliştirilmiş sürümünü tanıtmıştı. Ayrıca Xiaomi birkaç ay önce, MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi için ilk partiyi zaten yayınladı. Bu kez ikinci parti listesinde toplam 9 model daha var.

MIUI 12.5 Enhanced Edition global ikinci parti uygun cihaz listesi! - Resim : 1

Xiaomi ayrıca, yeniden tasarlanan widget'lar, Yeni gizlilik panosu, güncellenmiş bir dizi yeni animasyon ve daha fazlası gibi birçok yeni değişiklik getiren bazı uygun cihazları için de Android 12 beta güncellemesini yayınlamaya başlayacak.

MIUI 12.5 Enhanced Edition ikinci parti listesi

REDMI

Redmi Note 8

Redmi 9T

Redmi 9 Power

Redmi Note 9T

Redmi Note 10 5G

Redmi Note 10T

Redmi Note 10 JE

MI

Mi 10 Lite 5G

Mi 10T Lite

Mi 10i

Xiaomi global dağıtım planını geçen aylarda açıklamıştı. Bu plana göre yayınlanan güncellemeler için küresel anlamda dağıtıma çıkartma planlarından bahsedildi. Xioami global pazarda çok rağbet gören firma ancak güncellemelerin geç gelmesi firma adına iyi bir durum değil.

Bakalım önümüzdeki günlerde ülkemizde bu güncellemeler gelecek mi?