Instagram hesabımın başka sosyal ağlarla bağlantısını nasıl kesebilirim?

Instagram’a bağlantılı hesaplar nasıl kaldırılır? sorusunun yanıtını adım adım anlatıyoruz.

Instagram hesabımın başka sosyal ağlarla bağlantısını nasıl kesebilirim?

Bilindiği üzere Instagram gönderilerinizi Facebook’ta paylaşabilmeniz ve Instagram’da Facebook’daki arkadaşlarınızı bulup onlarla bağlantı kurabilmeniz mümkün. Ancak sosyal ağlar arasındaki bağlantınızı dilediğiniz zaman kesmeniz de mümkün. Bu yazımızda, Instagram hesabınızın başka sosyal ağlarla bağlantısını kesmek ve bu ağlarda Instagram gönderisi paylaşmayı durdurmak için yapmanız gerekenleri basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram hesabımın başka sosyal ağlarla bağlantısını nasıl kesebilirim?

Eğer aktif bir sosyal medya kullanıcısı iseniz, hem Instagram hem de Facebook hesaplarınızı bağlamanın avantajlarından faydalanmaya başlamışsınızdır muhtemelen. Ancak Instagram hesabınızı farklı sebeplerden dolayı başka sosyal medya hesaplarınız ile bağlı tutmaktan vazgeçebilirsiniz. Her iki sosyal medya ağının bağlantısını kesmek sizin için yeterli değilse, Facebook’ta paylaştığınız Instagram gönderilerini de kaldırabilecek olduğunuzu hatırlatalım.

Peki Instagram hesabınızın başka sosyal ağlarla olan bağlantısını nasıl kesebilirsiniz? Yazımızın devamında Instagram’a bağlantılı hesaplar nasıl kaldırılır? sorusunun yanıtını adım adım anlatıyoruz.

Instagram hesabımın başka sosyal ağlarla bağlantısını nasıl kesebilirim? - Resim : 1

Instagram hesabınızın başka sosyal ağlarla bağlantısını kesmek ve bu ağlarda Instagram gönderisi paylaşmayı durdurmak için uygulamanız gereken adımlar

  • Profilinize gidin ve Menu simgesine dokunun.
  • SettingsAyarlar'a dokunun.
  • Hesap'a dokunun.
  • Bağlı Hesaplar'a ve ardından site adına dokunun.
  • Hesaptan Kaldır'a (iOS) veya Bağlantıyı Kaldır'a (Android) dokunun.
  • Evet, Bağlantıyı Kaldır'a dokunun.

Nasıl yapılır konulu içeriklerimizin devamı için aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi paylaşarak bizi destekleyebilirsiniz. Desteğiniz ve düşünceleriniz bizim için oldukça önemli.