Mobil

Mobil dünyasının popüler bilgi kaynağı @evleaks Türkçe yayına başladı

Meşhur @evleaks'i Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.


Sızdırılan bir telefon ya da tablet söz konusu olduğunda görüntüyü sızdıran ve bilgiyi aktaran kaynak yüksek olasılıkla @evleaks adlı Twitter kullanıcısı oluyor. Bugüne kadar sayısız tablet ve telefonu tanıtılmadan önce gün yüzüne çıkaran, Android tarafındaki gelişmeleri günler öncesinde Twitter hesabından duyuran meşhur bilgi kaynağı artık @evleaksTR hesabından Türkçe bilgi sunmaya başladı.

1403583468_1.jpg

Geçtiğimiz yaz Androidpolice sitesine verdiği bir röportajda asıl adının Evan Blass olduğu anlaşılan evleaks, 2005 yılında ilk olarak engadget sitesinde 3 yıl boyunca editörlük yaptı. obsessable.com ile kendi sitesini kuran ancak burada beklediği başarıyı elde edemeden popüler bilgi kaynağı halen PocketNow sitesinde editörlük görevini yürütüyor. Evan Blass bugüne dek sızdırdığı bilgileri nasıl temin ettiği konusunda ise bir ipucu vermiş değil.

Mobil dünyasında özellikle Android platformunda neredeyse her üreticiye ait sızıntı bilgiler sunan Evleaks'in Türkçe yayın yapan Twitter adresine buradan erişebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.