Mobil

Modern Combat 5'in çıkış tarihi açıklandı

Gameloft, oyunun Android ve iOS platformlarından aynı anda yayınlanacağını duyurdu.


Gameloft, mobil ekosistemde FPS türünün modern temsilcilerinden biri olan Modern Combat’ın beşinci bölümü olan Blackout’ın çıkış tarihini Twitter üzerinden duyurdu. 24 Temmuz’da Android ve iOS platformları için yayınlanacak Modern Combat 5: Blackout’ın fiyatı 6.99$ (15 lira) olacak. Tanıtım videosu haziran ayında yayınlanan popüler oyun serisinin beşinci bölümünde daha iyi görseller, gerçeğe daha yakın sesler ve yeni savaş ortamları bizleri karşılayacak.

Daha kaliteli grafiklerin yer alacağı yapım için yayınlanan tanıtım videosuna Venedik şehrinde kesitler sunulurken, yapımda bir kez daha dünya genelinde faaliyet gösteren bir terör örgütüne karşı yürütülen mücadele konu ediliyor. Oyun için satın alımların olmayacağı Modern Combat 5: Blackout’ta gelen haberlere göre The Amazing Spider-Man 2’de olduğu gibi kullanıcılar sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duyacak. Bu konuda önümüzdeki günlerde detaylı açıklamanın yapılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.