Mobil

Mophie, iPhone X için kablosuz şarjlı kılıf üretecek!

Telefon aksesuarları üreten Mophie, şimdi de Apple'ın yapamadığını yapıp iPhone X için kablosuz şarj destekli kılıf üretecek.

Mophie, Apple'ın yapamadığını yaptı!

Son dönemde iPhone için üretmiş olduğu harici hafıza destekli ve kablosuz şarj destekli kılıflar ile ön plana çıkan Mophie firması, Apple'ın yapamadığını yapıp iPhone X için kablosuz şarj destekli kılıf üreteceğini açıkladı.

Juice Pack Air ailesine eklenecek olan yeni kılıf, 1.720 mAh kapasiteli bataryaya sahip. 9 saate kadar kullanım süresi sunan bu kılfı, Qi standartlarından 1.1.2'yi desteklemesi ile dikkat çekiyor.

5W'lık bir temel güç profiline sahip olan iPhone X Juice Pack Air , maalesef ki hızlı kablosuz şarj desteğine sahip değil. Çünkü hızlı kablosuz şarj desteği için vatın minimumda 7.5 olması gerekiyor.

Mophie, iPhone X için kablosuz şarjlı kılıf üretecek! - Resim : 1

Henüz satış fiyatı belli olmayan kılıfın 99 dolar olacağı söyleniyor. Mart ayı içerisinde ön siparişe sunulacak olan Mophie Juice Pack Air karşısında bakalım Apple'dan karşı hamle gelecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.